logo

Co chtějí klienti, již pochopila další banka!

10.5.2017
Bankovní trh patří v posledních letech u nás k těm nejdynamičtějším, což v důsledku přináší výhody i samotným klientům. Velké banky dobře vidí, jak jim klienti, zejména kvůli nesmyslným bankovním poplatkům, utíkají ke konkurenci, tedy zejména ke kvartetu tzv. nízkonákladových bank (mBank, Equa Bank, Air Bank a Fio), a proto začínají nabízet více služeb zdarma, než tomu bylo dosud.
BI_postovni_ucet
To aktuálně potvrzuje i Poštovní spořitelna, která  již několik dnů nabízí klientům nový Poštovní účet. Pokud je vám do 26 let, získáte vedení a správu účtu zdarma bez jakékoli podmínky (stejně tak jako klienti na mateřské či rodičovské dovolené). Za účet neplatí ani dospělí (do 58 let), pokud jim měsíčně přijde alespoň 10 000 korun na účet. U lidí starších 58 let pak stačí, aby jim chodilo na účet 5 000 korun každý měsíc.
Poštovní účet zdarma umožní využívat i řadu dalších služeb. Za zmínku stojí, že můžete mít k účtu dvě platební karty zdarma a že můžete i jednou měsíčně bez poplatku vybrat hotovost na poště. Doufejme, že touto cenovou politikou se vydají i další bankovní ústavy, zejména ty z velké čtyřky.

Komentáře

komentářů